Clermontshof 2
Het familiedomein met actief melkveebedrijf bestaat uit een groep gebouwen, beschermd wegens hun historische waarde.
Geniet van de rust, die heerst in ons dorpje en maak gebruik van de talrijke activiteiten, wandelingen etc. die onze mooie streek te bieden heeft.
Clermontshof is omgeven door hectaren rustgevend groen en grenzend aan een fiets-, wandel-, ruiter-, men- en mountainbikeroute.
Het knooppunt 76 ligt op slechts een paar meters van ons verblijf.
Fietsen staat gratis ter beschikking van onze gasten. Neem je je eigen fiets mee? Dan stellen wij je graag gratis een garage ter beschikking.
De vakantiewoning is kindvriendelijk en sfeervol ingericht voor groepen tot 12 personen.
De 4 slaapkamers, bevinden zich op de eerste verdieping. Eén van de badkamers beschikt over een bubbelbad; ideaal om te ontspannen.
De grote living met openhaard en zithoek nodigen je uit om een boek te lezen of gezelschapsspel te spelen.
Geniet van een lekkere lunch of barbecue op het zonnige terras terwijl de kinderen zich amuseren op de speeltuin.
De hot tub (fins bad) in de tuin is een echte aanrader!
Bezoek onze website voor meer info's, foto's, beschikbaarheid en prijzen.